Stiklo dekupažas

Gruodžio 12 d. mokytojos Auksuolė Urbonienė ir Vida Jarmalavičienė bendruomenės narius pakvietė į praktinį užsiėmimą „Stiklo dekupažas“. Artėjant gražiausioms metų šventėms, buvo smagu sukurti jaukią rankų darbo dovanėlę artimiesiems.

Gruodžio 6 dieną progimnazijoje buvo organizuotas anglų kalbos konkursas miesto mokyklų 5–6 klasių mokiniams „Smart Kids“.

„Advento vainikas“ – jaukus ir prasmingas Šaltiniečių bendruomenės vakaras, kurį organizavo tikybos mokytoja Geta Pečiulienė.

Lapkričio 30 dieną Šaltiniečių bendruomenė jau antrą kartą organizavo smagią vakaronę „Rudens sambariai“.

Lapkričio 28 d. mūsų mokykloje vyko 2–4 klasių mokinių edukacinių išvykų pristatymai.

Lapkričio 13–19 dienomis mokykla jau 15-ą kartą dalyvavo projekte „Šiaurės šalių bibliotekų savaitė“. Buvo skaitomos ištraukos iš tų pačių knygų, kaip ir tūkstančiuose kitų Šiaurės ir Baltijos šalių bibliotekų bei švietimo įstaigų, vyko kiti renginiai, kurių tema – „Šiaurės salos“.