Metodinė veikla

Metodinė diena Kauno „Paparčio“ pradinėje mokykloje

2022 metų pavasarį užsimezgė graži bendradarbiavimo draugystė su Kauno „Paparčio“ pradinės mokyklos mokytojomis. Pasirašyti bendradarbiavimo sutartį pasiūlė mokytoja Geta, nes jau nuo 2021 metų vasario mėnesio veda bendradarbiavimo pamokas kartu su Kauno mokyklos mokytoja Neringa. Balandžio 14 d. pradinių klasių mokytojos: Aušra, Geta, Žiedė, Aiva, Jūratė, Meilutė, Vida, Gintarė ir muzikos mokytoja Lina dalyvavo metodinėje dienoje „Laiminga „Paparčio“ pradinė. Susipažinę su mokykla, jos erdvėmis, stebėjome integruotą (dailės, technologijų, muzikos) su STEAM elementais pamokų ciklą „Velykinis siurprizas“.

Smagu buvo pasinerti į kiaušinių marginimo paslaptis su mokytoja Neringa, o mokytoja Daiva nustebino japoniškų konstruktorių galimybėmis kuriant savo velykinį margutį...

Mokytoja Jolita skaitė eilėraščius apie Kauną, mokė eiliavimo paslapčių.

Dieną aptarėme ir diskutavome apie mokinių pažangos pamatavimą ir STEAM elementus pamokose su pavaduotoja ugdymui Elona Kurklietiene ir mokyklos direktore Lida Keršiene.

Metodinės grupės vadovė Aušra Klevečkienė

Integruota muzikos ir matematikos pamoka „Bethoveno muzikos ryšys su matematika“

2021 m. balandžio 12–16 d. 6–8 kl. mokiniai dalyvavo integruotoje muzikos ir matematikos nuotolinėje pamokoje tema „Bethoveno muzikos ryšys su matematika“. Joje buvo minimas įžymusis kompozitorius Liudvikas van Bethovenas. Integruotose veiklose buvo atliekamos įvairios interaktyvios matematikos ir muzikos užduotys, lavinama kūrybinė kompetencija. Per pamokas mokiniai ne tik skaičiavo, sprendė lygtis, pagal natų pavyzdžius savo sprendiniuose pritaikė simetriją, bandė atskirti simfonijas, bet ir grojo dūdelėmis L. Bethoveno „Odė džiaugsmui“.

Pamoką vedė matematikos mokytoja Silvija Masienė ir muzikos mokytoja Lina Skyrienė.

https://youtu.be/gPLTgMGVYUQ

...

Krepšinio kamuolio metimas į krepšį iš įvairių padėčių

Projektas „Judėkim.lt“. Kūno kultūros mokytojos metodininkės Daivos Dambrauskienės pamoka 7a klasei „Krepšinio kamuolio metimas į krepšį iš įvairių padėčių“. Filmavimas ir tiesioginė transliacija per DELFI TV vyko 2017 m. rugsėjo 26 d.

https://www.youtube.com/watch?v=ILnJbn1z0js

Atnaujinta: 2022-04-16