Renginiai

Tarptautinė konferencija „STEAM ne tik VEŽA. Konstruok, modeliuok, programuok“ 2023

Kovo 23 dieną Panevėžio „Šaltinio“ progimnazijoje vyko tarptautinė hibridinė konferencija „STEAM ne tik VEŽA. Konstruok, modeliuok, programuok”, organizuota drauge su Kauno r. Akademijos mokykla-darželiu „Gilė“. Konferencija, kaip ir praeitais metais, pasižymėjo gausa dalyvių, kurių buvo daugiau nei 290. Konferenciją moderavo Kauno r. Akademijos mokyklos-darželio „Gilė“ pradinio ugdymo mokytoja ekspertė Jolanta Vaitkevičienė. Konferencijos dalyvius pasveikino LR seimo narys Deividas Labanavičius, LR Švietimo, mokslo ir sporto ministrės Jurgitos Šiugždinienės patarėjas Ignas Gaižiūnas, Panevėžio „Šaltinio“ progimnazijos direktorė Zina Stripeikienė, Kauno r. Akademijos mokyklos-darželio „Gilė“ direktoriaus pavaduotoja ugdymui Eglė Grinkevičienė. LR seimo nario Deivido Labanavičiaus patarėja Sandra Razminė įteikė padėkas tarptautinės STEAM konferencijos organizatoriams už renginio organizavimą, mokytojų ir mokinių bendruomenės telkimą bei mokinių kūrybinių gebėjimų ugdymą.

Šioje tarptautinėje konferencijoje pranešimą skaitė ir mokslų daktarė Camelia Delia Voicu iš Rumunijos Valahia Targoviste universiteto.
Ankstesni įrašai


2023 m. kovo 13–17 dienomis progimnazijoje viešėjo Erasmus+ projekto „Creative Drama and Games in ELT“ (2020-1-RO01-KA229-080095_4) partneriai iš Turkijos, Šiaurės Makedonijos, Rumunijos ir Portugalijos.

Kovo 10 dieną progimnazijos aktų salėje vyko koncertas „Mes stiprūs kartu“, skirtas Kovo 11-ajai paminėti. Dainavo visų klasių mokinių chorai.

Laisvės gynėjų dienos minėjimas progimnazijoje.

1–8 klasių mokinių kalėdinis spektaklis-muzikinė pasaka „Miegančioji gražuolė“ – trys vakarai kupini muzikos, šypsenų ir puikios šventinės nuotaikos.

Rugsėjo mėnesį jau šeštą sezoną vyko Jaunojo tyrinėtojo dienos. Šiomis dienomis visi 1–7 klasių  mokiniai dalyvavo tyrinėjimo veiklose Energetikos ir Technikos muziejuje, VDU botanikos sode, Papartynės atodangoje, Šaltiškių karjere, Trakų istorijos muziejuje, Kernavės muziejuje, Šiaulių fotografijos muziejuje, Panevėžio miesto parke.