Mokausi būti saugus

Panevėžio „Šaltinio“ progimnazijoje lapkričio 15 dieną vyko Šaltiniečių bendruomenės renginys „Mokausi būti saugus“. Jame dalyvavo lopšelių-darželių auklėtiniai. Vaikai pakartojo saugaus eismo taisykles, mokėsi pažinti kelio ženklus, pereiti per perėją, sužinojo, kodėl svarbu nešioti atšvaitą, kaip jį užsidėti. Mažieji dalyviai žaisdami mokėsi būti saugūs kelyje. Vaikus su saugaus eismo taisyklėmis supažindino policijos draugas Amsis, saugaus eismo mokytojai. Renginio dalyviai už gerai atliktas užduotis dovanų gavo po atšvaitą.

Spalio 16 dieną iškilmingai prisiekė naujoji mokinių prezidentė Gabija Kairytė.

Spalio 4 d. gražų Tarptautinės mokytojų dienos minėjimą surengė 8-ų klasių mokiniai ir klasių vadovės.

Rugsėjo 16–20 dienomis „Šaltinio“ progimnazijos mokiniai dalyvavo mokslo festivalio „Erdvėlaivis Žemė“ renginiuose.

Rugsėjo 21 dieną progimnazijoje atidaryta Šaltiniečių bendruomenės šeštadieninė stovyklėlė, skirta priešmokyklinio amžiaus vaikučiams.

Jau trečią rudenį progimnazijoje vyko renginiai „Jaunojo tyrinėtojo diena“. Įdomios tyrinėjimų veiklos tęsėsi visą savaitę – nuo rugsėjo 9 iki 13 dienos.