Mokinių pasiekimai

Vokiečių kalbos konkurse – II vieta!

Balandžio 10 dienos popietę šeši mūsų progimnazijos šeštokai keliavo į „Žemynos“ progimnaziją, kur vyko tarpmokyklinis vokiečių kalbos konkursas „Ostern auf Deutsch“. Mokiniai atliko įvairias užduotis, susijusias su šv. Velykomis Vokietijoje. „Šaltinio“ progimnazijos komanda, kurią ruošė mokytoja Aurelija Vaičiulionė, užėmė II vietą. Sveikiname Enriką Bareikaitę, Elzę Dambrauskaitę, Gabiją Šukytę, Dominyką Švėgždaitę, Austėją Valonytę ir Matą Višinskį!

Pasveikinti „Lietuvių kalbos dekados 2019“ konkursų nugalėtojai.

Pasveikinti 3–4 klasių mokyklos matematikos olimpiados ir 4-ų klasių diktanto rašymo konkurso laimėtojai.

Sveikiname Nedą Baranovskij, 8a klasės mokinį, kuris miesto mokinių fizikos olimpiadoje laimėjo I vietą! Sveikiname ir fizikos mokytoją Gitaną Jasaitienę.

Gruodžio 14 d. J. Balčikonio gimnazijoje Savivaldybės vadovai pasveikino Augustiną Jarockį – respublikinės gamtos mokslų olimpiados prizininką. Buvo pagerbtos ir jo mokytojos Rasa Andrikonienė, Gitana Jasaitienė, Auksuolė Urbonienė.

Spalio 25 d. Prezidentūroje apdovanoti Konstitucijos egzamino kūrybinės užduoties laimėtojai – mūsų progimnazijos 1a klasės mokiniai Lėja Masiliūnaitė ir Aronas Miciukevičius.