Mokinių pasiekimai

Pasveikintas Augustinas Jarockis

2018 m. gruodžio 14 d. 14 val. Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazijoje Savivaldybės vadovai pasveikino gabiuosius miesto moksleivius. Tarp gabiųjų – Augustinas Jarockis, buvęs „Šaltinio“ progimnazijos aštuntokas, kuris X Lietuvos mokinių gamtos mokslų olimpiadoje laimėjo III vietą. Apdovanotos ir jo gamtos mokslų mokytojos Gitana Jasaitienė, Auksuolė Urbonienė ir Rasa Andrikonienė. Augustiną ir jo mokytojas pasveikino mokyklos direktorė Zina Stripeikienė bei buvusi klasės auklėtoja Reda Maknevičienė.

Spalio 25 d. Prezidentūroje apdovanoti Konstitucijos egzamino kūrybinės užduoties laimėtojai – mūsų progimnazijos 1a klasės mokiniai Lėja Masiliūnaitė ir Aronas Miciukevičius.

Progimnazijos šokėjos dalyvavo Lietuvos šimtmečio dainų šventėje „Vardan tos…“.

Trečius metus mokslo metų pabaigoje buvo teikiamos „Pergalės“ statulėlės už labai gerą mokymąsi. Šiais metais jos įteiktos aštuoniolikai 4–8 klasių mokinių.

Progimnazija pelnė Panevėžio kraštotyros muziejaus nominaciją „Metų mokykla“.

Balandžio 26 d. Panevėžio futbolo akademijos sporto salėje vyko Panevėžio apskrities 1–4 kl. moksleivių futbolo turnyro „Pradinukų lyga“ finalas. Mūsų progimnazijos komanda laimėjo I vietą ir pateko į Šiaurės regiono finalą.