Mokinių pasiekimai

Konstitucijos egzamino kūrybinės užduoties laimėtojai

2018 m. spalio 25 d. Prezidentūroje įvyko iškilminga apdovanojimų ceremonija, kurios metu Konstitucijos egzamino globėja Prezidentė Dalia Grybauskaitė ir teisingumo viceministrė Irma Gudžiūnaitė pasveikino geriausiai Konstitucijos egzamine pasirodžiusius šalies piliečius. Jauniausi egzamino dalyviai, 1–4 klasių mokiniai, varžėsi atlikdami kūrybinę užduotį tema „Aš ir Tu – dar 100 metų kartu!“. Šioje grupėje laimėtoja tapo pirmokė Lėja Masiliūnaitė iš Panevėžio “Šaltinio” progimnazijos. Specialus DELFI prizas atiteko daugiausiai naujienų portalo skaitytojų simpatijų sulaukusio 1–4 klasių piešinio autoriui – mūsų progimnazijos pirmokui Aronui Miciukevičiui.

Progimnazijos šokėjos dalyvavo Lietuvos šimtmečio dainų šventėje „Vardan tos…“.

Trečius metus mokslo metų pabaigoje buvo teikiamos „Pergalės“ statulėlės už labai gerą mokymąsi. Šiais metais jos įteiktos aštuoniolikai 4–8 klasių mokinių.

Progimnazija pelnė Panevėžio kraštotyros muziejaus nominaciją „Metų mokykla“.

Balandžio 26 d. Panevėžio futbolo akademijos sporto salėje vyko Panevėžio apskrities 1–4 kl. moksleivių futbolo turnyro „Pradinukų lyga“ finalas. Mūsų progimnazijos komanda laimėjo I vietą ir pateko į Šiaurės regiono finalą.

Sveikiname Gabrielę Paskačiūtę, 8a klasės mokinę, kuri balandžio 17 d. Panevėžio miesto 8-ų klasių mokinių anglų kalbos olimpiadoje užėmė III vietą! Sveikiname ir jos anglų kalbos mokytoją Redą Maknevičienę.