Sausio 5 d. prasideda priėmimas į 1-ąsias klases

Maloniai kviečiame gruodžio 23 d. 18.00 val. stebėti Panevėžio „Šaltinio“ progimnazijos mokinių sukurtą kalėdinį spektaklį-filmą „Kuo tiki, tą ir matai“. Spektaklis-filmas bus transliuojamas progimnazijos „YouTube“ kanale https://www.youtube.com/channel/UC7xG8FhLL0Nm_rrgk-IqD3A

Aštuntokės Marijos piešinys papuošė autobusų stotelės paviljoną Piniavoje.

6b klasėje 2021 m. gruodžio 7–13 d. įvedamas infekcijų plitimą ribojantis režimas. Mokinių ugdymas šiuo laikotarpiu vykdomas nuotoliniu būdu.

Nuo lapkričio 29 d. iki gruodžio 3 d. 3–8 klasių mokiniai kibo į savarankiško mokymosi veiklas: mokėsi planuoti laiką, keltis mokymosi uždavinius, atsakingai pasirinkti ir atlikti užduotis, įsivertinti, aptarti.

Lapkričio 26–28 dienomis įvyko pirmasis kontaktinis Erasmus+ projekto „EUROBORAVE“ (2020-1-FR01-KA229-080606_2) koordinatorių iš Prancūzijos, Lenkijos, Lietuvos, Bulgarijos ir Portugalijos susitikimas Paryžiuje.