Dėl 6b klasės ugdymo nuotoliniu būdu

Nuo lapkričio 29 d. iki gruodžio 3 d. 3–8 klasių mokiniai kibo į savarankiško mokymosi veiklas: mokėsi planuoti laiką, keltis mokymosi uždavinius, atsakingai pasirinkti ir atlikti užduotis, įsivertinti, aptarti.

Lapkričio 26–28 dienomis įvyko pirmasis kontaktinis Erasmus+ projekto „EUROBORAVE“ (2020-1-FR01-KA229-080606_2) koordinatorių iš Prancūzijos, Lenkijos, Lietuvos, Bulgarijos ir Portugalijos susitikimas Paryžiuje.

8a klasės mokinė Gabija Kairytė klasės draugus, mokytojus ir bendraminčius pakvietė į savo pirmosios poezijos knygelės „Pradžia“ pristatymą.

2021 m. gruodžio 9 d. (ketvirtadienį) 18.00 val. progimnazijoje organizuojamas būsimųjų pirmokų tėvelių (vaikai nedalyvauja) susirinkimas.

Erasmus+ projekto MA(R)TH ambasadorės lapkričio 14–19 dienomis Stambule susitiko su projekto partneriais ir įgyvendino suplanuotas veiklas.