Kitokia Rugsėjo 1-oji

Šiemet Rugsėjo 1-osios šventė buvo kitokia. Mokyklos kieme renginys vyko tik pirmokams. 2–8 klasių mokiniai, padalinti į keturis srautus, rinkosi į klasių vadovų pamokas jiems priskirtose klasėse. Tačiau džiugu, kad vėl visi susitiko mokykloje, nors ir su kaukėmis, tačiau galėjo nusišypsoti vieni kitiems akimis...

Mokyklos pirmokus pasveikino ir linksmą pamokėlę vedė mokyklos direktorė Zina Stripeikienė. Pasveikinti atvyko ir miesto mero pavaduotojas Deividas Labanavičius, buvęs mūsų mokyklos mokinys. Jis progimnazijos varpelių slėniui dovanojo gražų varpelį.

Šiais mokslo metais sudarytos dvi pirmokų klasės, kurių mokytojos Meilutė Greičiuvienė ir Jūratė Žiaugrienė.

Birželio 19 dieną Šaltiniečių bendruomenėje svečiavosi Lėlių vežimo teatras.

Balandžio mėnesį 1–7 klasių mokiniai skaitė ir iliustravo žymaus pasakininko H. K. Anderseno kūrinius. Darbų parodą galima pamatyti  https://youtu.be/R6lhGDktN7Y

Kovo 10 dieną pirmoji pamoka progimnazijoje buvo skirta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-mečiui paminėti.

Netradicinę istorijos ir pilietiškumo pamoką antrokams vedė Vilniaus universiteto dėstytojas Norbertas Černiauskas.

Vasario 28 dieną Šaltiniečių bendruomenė dalyvavo Žiemos sporto šventėje-žygyje.