Žiemos sporto šventė-žygis 2020

Noras aktyviai leisti laisvalaikį, būti gamtoje vilioja daugelį. Priešpaskutinę žiemos mėnesio dieną Panevėžio „Šaltinio“ progimnazijos bendruomenė susirinko į „Žiemos sporto šventę-žygį“. Numatyto žygio į Berčiūnus starto vieta – progimnazijos kiemas sutelkė visus dalyvius. Čia įvyko iškilmingas atidarymas. Direktorė Zina Stripeikienė pasveikino pasiryžusius įveikti apie 10 kilometrų, pajuokavo, kad pavyko sutarti su žiemos ministru dėl sniego, kuris po šiltos žiemos visus nustebino. Šaunią atmosferą dar labiau sušildė visų dalyvių šokis pagal Eurovizijos laimėtojų grupės „The Roop“ muzikinį kūrinį. Puikiai nusiteikę šaltiniečiai leidosi į kelionę. Kai kam tai buvo nemenkas iššūkis, tačiau dainos, gera nuotaika, žiemiškas gamtovaizdis lydėjo žygeivius iki pat Berčiūnų stovyklavietės. Atvykusiųjų laukė skani košė, arbata, įvairios karių bei edukatorių rungtys. Vaikai galėjo save išbandyti orientacinėse varžybose, „minų lauke”, šaudyme ir kt. Daug mažųjų dėmesio sulaukė kinologų pasirodymas. Šventė praėjo linksmai, prasmingai, įdomiai, džiaugiantis gamtos teikiamais malonumais. Visi dalyvavę išvyko namo kupini nepakartojamų įspūdžių, naujų patirčių.

Mūsų draugai „Žiemos sporto šventė-žygis 2020“ metu:

Maisto papildų prekybos tinklas „Maistas sportui“;

Lauko edukacijų įmonė „Miško maudynės“;

Keleivių pervežimo įmonė „Autrega“;

Maitinimo paslaugų teikimo įmonė „Niklita“;

Panevėžio šunų dresūros mokykla „Bestas“;

Panevėžio krašto apsaugos savanorių pajėgų Vyčio apygardos 5-osios rinktinės batalionas;

Berčiūnų ateitininkų stovykla;

UAB „Autopartas“;

Orientacinių varžybų organizatorius Algirdas Šalkauskas.

Žiemos sporto šventę-žygį 2020 m. iš paukščio skrydžio nufilmavo ir filmą sukūrė 8b klasės mokiniai Aretas Baltramiejūnas ir Martynas Morkis.

Lina Čyžienė Įrašo autorius:
Lina Čyžienė
Lietuvių kalbos mokytoja

Progimnazijoje organizuota Sveikų užkandžių pertrauka!

Vasario 25 dieną per ilgąją pertrauką mokyklos kieme pradinių klasių mokiniai ir mokytojos šoko Užgavėnių ratelius ir kvietė pavasarį.

Valstybės atkūrimo dienos proga aktų salėje pasirodė 1–8 klasių ir mokytojų chorai.

Projekto „MA(R)TH – Math, Music and Art will keep you smart“ dalyviai nuvyko į Graikiją.

Sausio pabaigoje Šaltiniečių bendruomenės nariai kūrė Dalios Svilienės keramikos studijoje.