Užgavėnės 2020

Užgavėnės – labai sena šventė, neįsivaizduojama be kaukių ar persirengėlių. Šiemet pradinių klasių mokiniai lietuviškas tradicijas prisiminė per ilgąją pertrauką. Užsidėję kaukes, persirengę įvairiais personažais jie rinkosi mokyklos kieme. Dalyviai šoko ratelius, kvietė pavasarį, klasėse vaišinosi blynais. Laukiame pavasario ir saulėtų dienų!

Valstybės atkūrimo dienos proga aktų salėje pasirodė 1–8 klasių ir mokytojų chorai.

Projekto „MA(R)TH – Math, Music and Art will keep you smart“ dalyviai nuvyko į Graikiją.

Sausio pabaigoje Šaltiniečių bendruomenės nariai kūrė Dalios Svilienės keramikos studijoje.

Kai lauke nėra sniego, gniūžtes galima pasidaryti ir iš laikraščių...

Sausio 14 dieną progimnazijoje vyko Panevėžio miesto 5–6 klasių mokinių anglų kalbos konkursas „Smart Kids“.