Sveikų užkandžių pertrauka

2020 metų vasario 27 dieną pirmą kartą mokykloje buvo organizuota Sveikų užkandžių pertrauka. Per mokytojos Auksuolės Urbonienės technologijų pamokas septintų ir aštuntų klasių mokiniai morkas nuskuto, jas ir obuolius supjaustė, sudėjo ant padėklų. Per ilgąją pertrauką visuose aukštuose mokiniai su malonumu užkandžiavo. Tokios pertraukos bus organizuojamos kartą per mėnesį. Dėkojame Sauliaus (5a kl.) ir Gabrieliaus (3b kl.) tėveliams už padovanotas morkas ir obuolius.

Vasario 25 dieną per ilgąją pertrauką mokyklos kieme pradinių klasių mokiniai ir mokytojos šoko Užgavėnių ratelius ir kvietė pavasarį.

Valstybės atkūrimo dienos proga aktų salėje pasirodė 1–8 klasių ir mokytojų chorai.

Projekto „MA(R)TH – Math, Music and Art will keep you smart“ dalyviai nuvyko į Graikiją.

Sausio pabaigoje Šaltiniečių bendruomenės nariai kūrė Dalios Svilienės keramikos studijoje.

Kai lauke nėra sniego, gniūžtes galima pasidaryti ir iš laikraščių...