Kelionė į Naisius

Gegužės 22 d. daugiau nei 45 pradinių klasių mokiniai lankėsi Naisiuose ir jų apylinkėse. Nemokama pažintinė kelionė – prizas konkurso „Vaikų Velykėlės 2016“ nugalėtojams. 2016 m. Panevėžio „Šaltinio“ progimnazijos mokinių sukurtas margutis miestų kategorijoje buvo pripažintas pačiu gražiausiu ir išradingiausiu. Konkursą progimnazijoje organizavo pradinio ugdymo mokytojos Žiedė Ketvirtienė ir Gintarė Eniulaitienė. Šios mokytojos lydėjo vaikus kelionėje. Važiavo patys pažangiausi, aktyviausi, kultūringiausi pradinių klasių mokiniai.

Dar viena grupė mokinių vyks į Naisius ketvirtadienį.

Gegužės 18 d. vyko Šaltiniečių bendruomenės Pavasario sporto šventė.

5-ų klasių mokiniai dalyvavo viktorinoje „Knygnešiai“, skirtoje Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai.

Gegužės 11 d. Raseinių Šaltinio progimnazijoje vyko Lietuvos „Šaltinio“ vardą turinčių mokyklų konkursų ir olimpiadų diena.

Progimnazijoje gegužės 10 d. vyko Panevėžio miesto 1–4 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas „Aukštyn kojom“.

Gegužės 4 dieną progimnazijos stadione vyko Panevėžio miesto 2006 m. gimimo ir jaunesnių mokinių lengvosios atletikos trikovės varžybos.