5-ų klasių mokinių viktorina „Knygnešiai“

Penktų klasių mokiniai šauniai pasirodė bibliotekos, istorijos bei kraštotyros viktorinoje „Knygnešiai“, skirtoje Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai. Buvo sudarytos trys penktokų komandos gražiais pavadinimais: „Lietuviškas žodis“, „Daraktoriai“, „Knygnešiukai“. Komandos prisistatė, atliko ekrane rodomus testus apie spaudos draudimo metus, sprendė kryžiažodžius, teisingai surinko išbarstytus Lietuvos himno žodžius, paveikslėliuose atpažino įžymiuosius Motiejų Valančių, Joną Basanavičių, Vincą Kudirką ir apie juos papasakojo. Pirmąją vietą komisija skyrė 5b klasės komandai „Lietuviškas žodis“: Saulei Šiaulytei, Jonui Navarauskui, Beatričei Vaitkevičiūtei, Mangirdui Gudui, Sintijai Indriliūnaitei.

Aldona Banienė Įrašo autorius:
Aldona Banienė

Gegužės 11 d. Raseinių Šaltinio progimnazijoje vyko Lietuvos „Šaltinio“ vardą turinčių mokyklų konkursų ir olimpiadų diena.

Progimnazijoje gegužės 10 d. vyko Panevėžio miesto 1–4 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas „Aukštyn kojom“.

Gegužės 4 dieną progimnazijos stadione vyko Panevėžio miesto 2006 m. gimimo ir jaunesnių mokinių lengvosios atletikos trikovės varžybos.

Gegužės 3 d. progimnazijoje vyko ikimokyklinių ugdymo įstaigų vadovų konferencija „Vadovo lyderio vaidmuo, valdant pokyčius šiuolaikinėje inovatyvumo siekiančioje ikimokyklinio ugdymo mokykloje“.

Gegužės 3 dieną progimnazijoje vyko mokyklos 1–4 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas.