1–4 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas

Gegužės 3 dieną progimnazijoje vyko mokyklos 1–4 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas. I vietą laimėjo ir miesto mokinių konkurse progimnazijai atstovauti išrinkta 3a klasės mokinė Aistė Tamulionytė (mokytoja Snaigė Varanauskienė). Antroji vieta atiteko 4a klasės mokinei Kamilei Godaitei (mokytoja Žiedė Ketvirtienė), trečioji – 1a klasės mokinei Urtei Simonavičiūtei (mokytoja Daiva Ragažinskienė).

2017 m. balandžio 24–30 dienomis progimnazijos biblioteka dalyvavo Nacionalinėje Lietuvos bibliotekų savaitėje „#tuesibiblioteka“.

2017 m. balandžio 28 dieną progimnazijoje vyko XI respublikinis šiuolaikinio šokio festivalis „Draugų būryje“.

2017 m. balandžio 20 ir 27 dienomis 3a bei 3b klasių mokiniai dalyvavo užsiėmimuose „Atradimų laboratorija“.

Progimnazijoje 2017 m. balandžio 27 d. vyko respublikinė mokinių konferencija „Žingsnis po žingsnio karjeros link“.

4a klasės mokiniai balandžio 27 d. susitiko su vaikų rašytoju Tomu Dirgėla.