Užsiėmimai „Atradimų laboratorija“

2017 m. balandžio 20 ir 27 dienomis 3a bei 3b klasių mokiniai dalyvavo užsiėmimuose „Atradimų laboratorija“. Trečiokai išgavo žvakės liepsnos atvaizdus glaudžiamaisiais lęšiais, tyrinėjo svogūno ląsteles, apžiūrėjo raumens ir odos ląsteles. Vaikai sumaišė geriamąją sodą su actu ir stebėjo, kas vyksta. Mažieji atradėjai aktyviai dalyvavo pamokoje, parodė savo sumanumą atsakę į klausimus.

Užsiėmimus vedė 8a klasės mokiniai Goda Augustinaitė, Saulė Astravaitė, Karolina Sučylaitė, Paulius Mažukna, Dominykas Stankevičius, Ignas Čemeris. Aštuntokus konsultavo mokytojos Rasa Andrikonienė, Auksuolė Urbonienė, Gitana Jasaitienė.

Gitana Jasaitienė Įrašo autorius:
Gitana Jasaitienė
Fizikos mokytoja

Progimnazijoje 2017 m. balandžio 27 d. vyko respublikinė mokinių konferencija „Žingsnis po žingsnio karjeros link“.

4a klasės mokiniai balandžio 27 d. susitiko su vaikų rašytoju Tomu Dirgėla.

Balandžio 25 d. pradinių klasių mokiniai dalyvavo šventėje „Vaikų Velykėlės 2017“ ir išrideno Didįjį margutį „Naisių vasaros“ konkursui.

Balandžio 24 d. progimnazijos mokiniai dalyvavo renginyje „Mokslas ant ratukų“, kuris vyko KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakultete.

2017 m. balandžio 20 d. progimnazijoje vyko 1–4 klasių mokinių konkursas „Šviesoforas“.