Žingsnis po žingsnio karjeros link

Progimnazijoje 2017 m. balandžio 27 d. vyko respublikinė mokinių konferencija „Žingsnis po žingsnio karjeros link“. Joje pranešimą „Karjerą planuoju čia ir dabar“ skaitė mūsų mokyklos aštuntokai Gytis Katilevičius ir Justas Remeikis. Dalyvavo pranešėjai iš aštuonių mokyklų. Konferenciją organizavo mokytojos Rita Paurazienė, Vida Jarmalavičienė, Vida Baronienė.

4a klasės mokiniai balandžio 27 d. susitiko su vaikų rašytoju Tomu Dirgėla.

Balandžio 25 d. pradinių klasių mokiniai dalyvavo šventėje „Vaikų Velykėlės 2017“ ir išrideno Didįjį margutį „Naisių vasaros“ konkursui.

Balandžio 24 d. progimnazijos mokiniai dalyvavo renginyje „Mokslas ant ratukų“, kuris vyko KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakultete.

2017 m. balandžio 20 d. progimnazijoje vyko 1–4 klasių mokinių konkursas „Šviesoforas“.

2017 m. balandžio 20 d. progimnazijoje vyko 7-ų klasių mokinių viktorina „Gamtos žiniukas“.