Traktieriaus meduolių kepimas

Gruodžio 13 d. 2a ir 4a klasės vaikai su mokytojomis Gintare Eniulaitiene ir Žiede Ketvirtiene keliavo į Skėmius ir dalyvavo edukacinėje programoje „Traktieriaus meduolių kepimas“. Jos metu vaikai išgirdo pasakojimą apie senąją Traktieriaus virtuvę, apie garbius svečius, lankiusius užeigą. O gaspadinės Marcelė ir Ona mokė kepti meduolius pagal visas senovines tradicijas. Vaikai galėjo patys nusilipdyti po meduolį, stebėti jų pašovimą į krosnį, mokėsi sukti cukraus „liukrą“ ir juo kuo gražiau papuošti savo meduolius. Po įdomaus ir kūrybiško darbo, skanavo tradicinio meduolinio pyrago su arbatėle. Kiekvienas namo išvyko ne tuščiomis – maišelyje nešėsi po kvepiantį savo rankomis sukurtą meduolį.

Gintarė Eniulaitienė Įrašo autorius:
Gintarė Eniulaitienė
Pradinio ugdymo mokytoja

Mokinių savivaldos iniciatyva organizuota kalėdinių eglučių paroda.

Progimnazijoje vyko anglų kalbos konkursas miesto mokyklų 5–6 klasių mokiniams „Smart Kids“.

Gruodžio 8 d. mūsų mokykloje vyko Panevėžio miesto 7–8 klasių mokinių kalėdinių dekoracijų gaminimo konkursas.

LKL krepšininkai kartu su draudimo bendrove gruodžio 3 dieną pakvietė visus progimnazijos pirmokus ir jų tėvelius į šaunią krepšinio šventę „Svajonių diena – Saugi diena“!

Visuomeninė organizacija „Gelbėkit vaikus“ padėkojo progimnazijai už ryžtingą 3-iojo Solidarumo bėgimo organizavimą.