Kalėdinių eglučių paroda

Mokinių savivaldos iniciatyva šiais metais organizuota kalėdinių eglučių paroda-konkursas. Eglutės eksponuojamos erdvioje III aukšto fojė bei pradinukų korpuso II aukšto koridoriuose. Eglutėms renkamos įvairios nominacijos. Kviečiame apsilankyti, pasigrožėti, pasidžiaugti mūsų mokinių kūrybiškumu!

Aldona Banienė Įrašo autorius:
Aldona Banienė

Progimnazijoje vyko anglų kalbos konkursas miesto mokyklų 5–6 klasių mokiniams „Smart Kids“.

Gruodžio 8 d. mūsų mokykloje vyko Panevėžio miesto 7–8 klasių mokinių kalėdinių dekoracijų gaminimo konkursas.

LKL krepšininkai kartu su draudimo bendrove gruodžio 3 dieną pakvietė visus progimnazijos pirmokus ir jų tėvelius į šaunią krepšinio šventę „Svajonių diena – Saugi diena“!

Visuomeninė organizacija „Gelbėkit vaikus“ padėkojo progimnazijai už ryžtingą 3-iojo Solidarumo bėgimo organizavimą.

„Šaltinio“ progimnazijoje lapkričio 23 dieną vyko Panevėžio miesto ir rajono pradinių klasių mokinių konferencija „Sveikatos ABC“.