Pranešimai

Dėl uniformų 2024 m.

Naujas uniformas naujiems mokslo metams prašome užsisakyti iki birželio 15 d. uniformų parduotuvėje „Manovita“ Klaipėdos g. 36.

Gegužės 27–31 d. (8.00 – 16.00 val.) mokykloje veiks dėvėtų uniformų turgelis.

Gegužės 29 d. 11–13 val. bus galima nusipirkti arba užsisakyti naujus džemperius (firma „Karalius nuogas“).

Uniforma privaloma visiems 1–8 kl. mokiniams.

KĄ ĮSIGYTI?

Privaloma kasdienės uniformos dalis:

Pradinukams – megztukas arba džemperis. Rekomenduojama įsigyti žydrus polo marškinėlius, o mergaitėms ir sarafaną.

5-8 kl. mokiniams – švarkas (megztukas arba džemperis). Rekomenduojama įsigyti žydrus polo marškinėlius, o mergaitėms ir sijonuką.

Visiems mokiniams šventėms – žydras kaklaraištis.

APIE UNIFORMAS

1.   Uniforma yra kasdienė ir šventinė.

2.   Kasdienė uniforma dėvima darbo dienomis visą mokslo metų laikotarpį. Ją sudaro :

1-4 klasių mokiniams:

Berniukams – tamsiai mėlynos spalvos megztinis arba džemperis su mokyklos emblema, tamsios spalvos klasikinės formos kelnės ar džinsai, marškiniai arba marškinėliai.

Mergaitėms – tamsiai mėlynos spalvos megztinis arba džemperis su mokyklos emblema, languotas arba tamsios spalvos sijonas ar sarafanas, kelnės, marškiniai arba marškinėliai.

5-8 klasių mokiniams:

Berniukams – tamsiai mėlynos spalvos švarkas, megztinis arba džemperis su mokyklos emblema, tamsios spalvos klasikinės formos kelnės ar džinsai, marškiniai arba marškinėliai.

Mergaitėms – tamsiai mėlynos spalvos švarkas, megztinis arba džemperis su mokyklos emblema, languotas sijonas arba tamsios spalvos klasikinės formos kelnės, džinsai,  marškiniai arba marškinėliai.

3. Šventinė uniforma dėvima Mokslo metų pradžios šventėje, tradiciniuose renginiuose, olimpiadų, konkursų, progimnaziją reprezentuojančių oficialių renginių metu, progimnazijoje lankantis kviestiniams svečiams. Ją sudaro:

1-4 klasių mokiniams:

Berniukams – tamsiai mėlynos spalvos megztinis, klasikinės formos kelnės ar džinsai, balti marškiniai arba marškinėliai, žydras kaklaraištis.

Mergaitėms – languotas sarafanas, balti marškiniai arba marškinėliai, žydras kaklaraištis.

5-8 klasių mokiniams:

Berniukams – tamsiai mėlynos spalvos švarkas su mokyklos emblema, tamsios spalvos klasikinės formos kelnės ar džinsai, balti marškiniai arba marškinėliai, žydras kaklaraištis.

Mergaitėms – tamsiai mėlynos spalvos švarkas su mokyklos emblema, languotas sijonas arba tamsios spalvos klasikinės formos kelnės, džinsai, balti marškiniai arba marškinėliai, žydras kaklaraištis.

Džemperis nėra šventinės uniformos dalis!

Balandžio 22 dieną 1–8 klasių mokiniams – pažintinė-kūrybinė diena „Šaltinio“ spalva – žalia“.

Gruodžio 19, 20, 21 dienomis 18 val. mokyklos aktų salėje – 1–8 kl. mokinių kalėdinė muzikinė pasaka „Sniego karalienė“.

Esamus ir buvusius  mokytojus, darbuotojus, mokinius, tėvelius ir visus, kuriems brangi ir sava „Šaltinio“ progimnazija, š. m. gruodžio 19 d. 11 val. maloniai kviečiame į mokyklos 30 metų veiklos paminėjimo šventę.

2023 m. gruodžio 5 d. 18.00 val. mokyklos aktų salėje vyks būsimųjų pirmokų tėvelių susirinkimas. Maloniai kviečiame tėvelius dalyvauti!

Informacija apie 2024 m. priėmimo į mokyklas tvarkos datų pasikeitimą (priėmimas bus ne sausio 5 d., o nuo kovo 1 d.).