Pranešimai

Kviečiame į mokyklos 30 metų veiklos paminėjimo šventę!

Laikas nenumaldomai bėga... Šįmet, t. y. 2023 m., Panevėžio „Šaltinio“ progimnazija  švenčia savo 30 metų jubiliejų. Tad esamus ir buvusius  mokytojus, darbuotojus, mokinius, tėvelius ir visus, kuriems brangi ir sava „Šaltinio“ progimnazija, š. m. gruodžio 19 d. 11 val. maloniai kviečiame į šio gražaus jubiliejaus šventę. Šventė vyks progimnazijos (Kniaudiškių g. 67) aktų salėje. Būkime ir švęskime kartu!

Laukiame Jūsų ir prašome apie dalyvavimą informuoti iki  š. m. gruodžio 15 d. el. p. rastine@saltinio.panevezys.lm.lt arba tel. 8 45 44 73 31.

Organizatoriai

2023 m. gruodžio 5 d. 18.00 val. mokyklos aktų salėje vyks būsimųjų pirmokų tėvelių susirinkimas. Maloniai kviečiame tėvelius dalyvauti!

Informacija apie 2024 m. priėmimo į mokyklas tvarkos datų pasikeitimą (priėmimas bus ne sausio 5 d., o nuo kovo 1 d.).

Lapkričio 20 d. 14.00–19.00 val. kviečiame tėvelius ir globėjus pasikalbėti su dėstančiais mokytojais dėl savo vaiko mokymosi rezultatų.

Rugsėjo 27 d. vyks netradicinio ugdymo diena – TORTADIENIS.

Rugsėjo 1-osios šventės pradžia –10.00 val. mokyklos kieme.