Pranešimai

Netradicinio ugdymo diena – TORTADIENIS!

Rugsėjo 27 d. mokyklos TORTADIENIS – netradicinio ugdymo diena, kurios metu mokiniai ugdys savo kūrybiškumą, viešojo kalbėjimo įgūdžius, valgys tortą bei linksmai laiką leis diskotekoje.

17.30 val. kviečiame kartu su artimaisiais dalyvauti Šv. Mišiose, kurios vyks Marijonų g. koplyčioje (Marijonų g. 24).

Rugsėjo 1-osios šventės pradžia –10.00 val. mokyklos kieme.

2023 m. birželio 8 d. (ketvirtadienį) 18.00 val. progimnazijoje organizuojami  būsimų pirmų (2023–2024 m. m.) klasių mokytojų susitikimai su Tėveliais. Maloniai kviečiame dalyvauti!

Gegužės 30 dieną kviečiame į Šaltiniečių bendruomenės šventę!

Nuoširdžiai dėkojame už paramą ir kviečiame nepamiršti skirti savo GPM dalį Panevėžio „Šaltinio“ progimnazijai ir šiais metais.

Miesto gimtadienio šventės metu Šaltiniečių bendruomenė organizuoja saugaus eismo dirbtuvėles „Būk saugus ir matomas su šaltiniečiais“. Susitikime rugsėjo 10 d. 10.00–14.00 val. Respublikos gatvės skverelyje.