Mokinių pasiekimai

Varžybose „Šviesoforas“ – II vieta!

Progimnazijos komanda 2019 m. balandžio 19 d. pradinių klasių mokinių varžybų „Šviesoforas“ II (miesto) etape laimėjo II vietą (mokytoja Meilutė Greičiuvienė):

Nojus Mackevičius, 1a klasės mokinys;

Sofija Šmakotinaitė, 2a klasės mokinė;

Povilas Vaišvila, 3b klasės mokinys;

Saulius Atraškevičius, 4a klasės mokinys.

Sveikiname Nedą Baranovskij, 8a klasės mokinį, kuris miesto mokinių chemijos olimpiadoje balandžio 15 d. laimėjo I vietą! Sveikiname ir chemijos mokytoją Auksuolę Urbonienę.

Sveikiname Vilių Šmakotiną, 5b klasės mokinį, kuris Panevėžio krašto jaunųjų matematikų olimpiadoje laimėjo II vietą! Sveikiname ir matematikos mokytoją Silviją Masienę!

Progimnazijos šeštokų komanda tarpmokykliniame vokiečių kalbos konkurse laimėjo II vietą. Sveikiname!

Pasveikinti „Lietuvių kalbos dekados 2019“ konkursų nugalėtojai.

Pasveikinti 3–4 klasių mokyklos matematikos olimpiados ir 4-ų klasių diktanto rašymo konkurso laimėtojai.