Mokinių pasiekimai

„Pergalės“ statulėlių teikimas

Trečius metus mokslo metų pabaigoje buvo teikiamos „Pergalės“ statulėlės už labai gerą mokymąsi. 2018 metais jos įteiktos aštuoniolikai 4–8 klasių mokinių.

4a klasė

Urtė Dambrauskaitė

8a klasė

Augustinas Jarockis

Progimnazija pelnė Panevėžio kraštotyros muziejaus nominaciją „Metų mokykla“.

Balandžio 26 d. Panevėžio futbolo akademijos sporto salėje vyko Panevėžio apskrities 1–4 kl. moksleivių futbolo turnyro „Pradinukų lyga“ finalas. Mūsų progimnazijos komanda laimėjo I vietą ir pateko į Šiaurės regiono finalą.

Sveikiname Gabrielę Paskačiūtę, 8a klasės mokinę, kuri balandžio 17 d. Panevėžio miesto 8-ų klasių mokinių anglų kalbos olimpiadoje užėmė III vietą! Sveikiname ir jos anglų kalbos mokytoją Redą Maknevičienę.

Sveikiname aštuntokus Augustiną ir Nojų, kurie laimėjo prizines vietas miesto mokinių chemijos olimpiadoje!

Marija Šmakotinaitė, 4b klasės mokinė, tapo gamtos olimpiados „Pelėdžiukas 2018“ laureate.