Sporto šventė-orientacinis žygis 2022

Šiemet gegužės 26 dieną visus šaltiniečius ir vėl sukvietė sporto šventė-orientacinis žygis. Šventės atidaryme progimnazijos direktorė Zina Stripeikienė pasidžiaugė, kad po dvejų metų renginys vėl sugrįžo, ir visiems palinkėjo geros nuotaikos ir lengvų kojų. Kiekviena klasė gavo po dėžutę, kurioje buvo paslėptas žygio maršrutas, objektų aprašymai, estafečių pasas, ir išsiruošė į žygį. O maršrutai laukė įvairūs – nuo Laisvės aikštės iki Ekrano marių. Kiekviena maršruto stotelė klasės pažymėta bendra nuotrauka – atliktos užduoties įrodymu. Grįžusių atgal į mokyklą šaltiniečių laukė smagios estafetės, stiprinančios klasės komandinius įgūdžius. O pasportavus, aišku, būtina pasistiprinti ir aptarti įspūdžius, tad piknikas subūrė pavargusius, bet linksmus mokinius. Šventės pabaigoje kiekviena klasė apdovanota simboliniu prizu, padėsiančiu sugrąžinti sporto šventės metu sudegintas kalorijas bei atgauti jėgas.

Izolda Pakalnienė Įrašo autorius:
Izolda Pakalnienė
Lietuvių kalbos mokytoja

Balandžio 20 ir 21 dienomis veikė stovykla, skirta didesnį mokymosi potencialą turintiems 5–8 klasių mokiniams. Tai projekto „Kokybės krepšelis“ (Nr. 09.2.1-ESFA-V-719-01-0001), kuris finansuojamas iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų, programos dalis.

Užsimezgė graži bendradarbiavimo draugystė su Kauno „Paparčio“ pradinės mokyklos mokytojomis.

Balandis – autizmo supratimo mėnuo.

Kovo 24 d. sėkmingai startavo tarptautinė konferencija „STEAM ne tik „veža“: konstruok, modeliuok, programuok“.

Kovo 15 dieną 1–8 klasių mokiniams vyko akcija „Patyčių dezinfekcija“, kurios tikslas skatinti pagarbius santykius.