Metodinė diena Kauno „Paparčio“ mokykloje

Metodinė diena Kauno „Paparčio“ pradinėje mokykloje

2022 metų pavasarį užsimezgė graži bendradarbiavimo draugystė su Kauno „Paparčio“ pradinės mokyklos mokytojomis. Pasirašyti bendradarbiavimo sutartį pasiūlė mokytoja Geta, nes jau nuo 2021 metų vasario mėnesio veda bendradarbiavimo pamokas kartu su Kauno mokyklos mokytoja Neringa. Balandžio 14 d. pradinių klasių mokytojos: Aušra, Geta, Žiedė, Aiva, Jūratė, Meilutė, Vida, Gintarė ir muzikos mokytoja Lina dalyvavo metodinėje dienoje „Laiminga „Paparčio“ pradinė. Susipažinę su mokykla, jos erdvėmis, stebėjome integruotą (dailės, technologijų, muzikos) su STEAM elementais pamokų ciklą „Velykinis siurprizas“.

Smagu buvo pasinerti į kiaušinių marginimo paslaptis su mokytoja Neringa, o mokytoja Daiva nustebino japoniškų konstruktorių galimybėmis kuriant savo Velykinį margutį...

Mokytoja Jolita skaitė eilėraščius apie Kauną, mokė eiliavimo paslapčių.

Dieną aptarėme ir diskutavome apie mokinių pažangos pamatavimą ir STEAM elementus pamokose su pavaduotoja ugdymui Elona Kurklietiene ir mokyklos direktore Lida Keršiene.

Metodinės grupės vadovė Aušra Klevečkienė

Aušra Klevečkienė Įrašo autorius:
Aušra Klevečkienė
Pradinio ugdymo mokytoja

Balandis – autizmo supratimo mėnuo.

Kovo 24 d. sėkmingai startavo tarptautinė konferencija „STEAM ne tik „veža“: konstruok, modeliuok, programuok“.

Kovo 15 dieną 1–8 klasių mokiniams vyko akcija „Patyčių dezinfekcija“, kurios tikslas skatinti pagarbius santykius.

Paminėjome Laisvės gynėjų dieną.

Gruodžio 23 d. 18 val. įvyko 1–8 klasių mokinių kalėdinio spektaklio filmo „Kuo tiki, tą ir matai“ premjera.