Būsimų pirmokų ir jų tėvelių susitikimas

Sausio 12 d. 18.00 val. būsimi pirmokai ir jų tėveliai atėjo susipažinti su mokykla. Susirinkusieji aktų salėje stebėjo pirmokų pasirodymą, o vėliau bendravo su mokyklos direktore ir pavaduotojomis, socialine pedagoge, būsimų pirmokų mokytojomis Aelita Melėniene ir Žiede Ketvirtiene. Mažieji svečiai po trumpo spektaklio, lydimi pradinių klasių mokytojų, vaikščiojo po mokyklą, šoko, žaidė ir piešė.

Sausio 11 d. mokyklos muziejuje buvo atidaryta mokytojos Meilutės Greičiuvienės lėlių kolekcijos paroda.

Sausio 11 d. progimnazijoje vyko 1–8 klasių mokinių įvairių dalykų olimpiados.

Paskutinį advento ketvirtadienio vakarą 5–8 klasių mokiniai pristatė gražią gyvenimo, meilės pamoką H. K. Anderseno pasakos „Sniego karalienė“ motyvais.

1–4 klasių mokiniai vaidino ir šoko muzikinėje pasakoje „Mikė Pūkuotukas laukia Kalėdų“.

2a ir 4a klasės mokiniai kepė meduolius Skėmiuose.