Mokinių pasiekimai

Komiksų konkurso laureatas

Gustas Vareika, 5a klasės mokinys, tapo tarptautinio bežodžių komiksų konkurso „Miestas, kurio nėra“ vienu iš 12 nugalėtojų. Konkursas sulaukė daugiau nei 400 darbų iš visų Baltijos šalių. 2023 m. lapkričio 18 d. „Vaikų Knygų Saloje“ Gustas buvo apdovanotas ir galėjo pasidalinti savo mintimis šia tema. Organizatoriai paminėjo, kad ypač susidomėjo jo darbo idėja. Gustą konkurse dalyvauti paskatino lietuvių kalbos mokytoja Ernesta Kriaučiūnienė.
Ankstesni įrašai


Užimta III vieta Panevėžio miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų 7 klasių mokinių pažangumo skatinimo projekte.

Net 35 4–8 klasių mokiniams Mokslo metų užbaigimo šventėse įteiktos Pergalės statulėlės už labai gerą mokymąsi.

Panevėžio miesto bendrojo ugdymo mokyklų 3–4 klasių mokinių ugdymo karjerai konkurse „Pasimatuok profesiją“ progimnazijos komanda laimėjo I vietą.

Luknė Trumpickaitė, 6a klasės mokinė, Panevėžio krašto jaunųjų matematikų XXVI olimpiadoje užėmė II vietą (mokytoja Vilma Morkevičienė).

1c klasės mokinys Herkus pelnė nominaciją konkurse „Matau muziką“.