Aktualijos

Apdovanojimai Mokytojų dienos proga

Spalio 5 dieną Tarptautinės mokytojų dienos proga Juozo Miltinio dramos teatre pagerbtos ir mūsų progimnazijos mokytojos. Renginio metu buvo pasveikinta Meilės Lukšienės premijos laureatė  geografijos, gamtos ir žmogaus dalykų mokytoja Ligita Urbonienė. Mero padėkos raštu už pedagoginį profesionalumą, aktyvų dalyvavimą įstaigos bendruomenės veikloje, nuolatinį tobulėjimą ir patirties sklaidą apdovanota muzikos mokytoja Lina Skyrienė. Panevėžio miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus padėkos raštu už nuoširdų, kūrybišką darbą, atsakingą jaunosios kartos ugdymą apdovanota rusų kalbos mokytoja Rita Paurazienė.
Ankstesni įrašai


Ligita Urbonienė, progimnazijos geografijos, gamtos ir žmogaus dalyko mokytoja, šiemet išrinkta Meilės Lukšienės premijos laureate.

„ŠALTINIS“ 30 METŲ SKAMBA GERAI! – su šiuo šūkiu šaltiniečiai rugsėjo 9 dieną dalyvavo miesto gimtadienio eisenoje.

Dėmesio! Pagamintas mokyklines uniformas galite atsiimti nuo rugpjūčio 22 d. 8.00–17.00 val.

Linkime saulėtų, smagių, saugių ir turiningų vasaros atostogų!

Pradedamas įgyvendinti projektas „Tūkstantmečio mokyklos I“, kurio dalyvė yra ir Panevėžio „Šaltinio“ progimnazija.