Erasmus + projekto apie gamtą svečiai

Balandžio 24 dieną į progimnaziją atvyko Erasmus+ projekto „Our Nature is Our Future“ (2020-1-IT02-KA229-079303_4) svečiai iš Ispanijos, Italijos, Rumunijos ir Turkijos. Svečius pasitikome su lietuviška juoda duona, dainomis ir liaudiškais rateliais, aprodėme mokyklą. Svečiai viešės visą savaitę.

Panevėžio miesto savivaldybės interneto svetainėje straipsnis – „Šaltinio“ progimnazija sėkmingai įgyvendina projektą „Kokybės krepšelis“

Laimingų šventų Velykų! Saulės ir šilumos Jūsų namams!

Kovo 24 d. progimnazijoje lankėsi KTU Studentų mokslinės draugijos nariai, kurie mokinius pakvietė į STEAM inžinerijos ir cheminių eksperimentų dirbtuves.

Atnaujintos Šaltinio/ių vardą turinčių Lietuvos mokyklų bendradarbiavimo sutartys.

Progimnazijoje visą savaitę vyksta renginiai, skirti Pasaulinei Dauno sindromo dienai paminėti.