Aktualijos

Pamokos, skirtos Vasario 16-ajai

Ar pažįstu Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarus?

2022 m. vasario 9–10 dienomis mokyklos bibliotekoje vyko netradicinės istorijos ir pilietiškumo pamokos penktųjų klasių mokiniams „Ar pažįstu Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarus?“. Istorijos mokytoja Ramunė Liesytė ir bibliotekos renginių organizatorė Ernesta Kriaučiūnienė paruošė mokiniams entuziastingą žaidimą-kryžiažodį. Penktokai įsitraukę su didžiuliu azartu dirbo grupėse ir rungėsi tarpusavyje. Ačiū mokiniams ir mokytojoms už įdomią, informatyvią ir įtraukiančią Lietuvos istorijos pažinimo pamoką.

___________________________

Aldona Banienė Įrašo autorius:
Aldona Banienė
Ankstesni įrašai


Panevėžys nuo 2019-ųjų įgyvendina Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis finansuojamą projektą „Kokybės krepšelis“. Šiame projekte dalyvauja per 250 šalies ugdymo įstaigų.

Gruodžio 20, 21, 22 dienomis 18.00 val. kviečiame į 1–8 klasių mokinių kalėdinį spektaklį-muzikinę pasaką „Miegančioji gražuolė“.

Būsimųjų pirmokų tėvelių susirinkimas vyks griodžio 7 d. 17.30 val.

Lapkričio 24 d. 15.00–20.00 val. organizuojama mokinių „Tėvų diena“. Dalyvauja 2–8 klasių mokinių tėvai kartu su vaikais; 1–4 klasių mokinių tėvai, kurie registruosis pokalbiams su anglų kalbos, šokio, etikos, tikybos, muzikos dalykų mokytojais.

Mokykloje įkurtas Tolerancijos ugdymo centras.