Kūrybiniai darbai, skirti Ukrainos palaikymui

2b klasės mokiniai palaiko klasės draugą Davidą, jo ir kitų ukrainiečių šeimas bei išreiškia paramą Ukrainai, jau metus siaubiamai karo, kūrybiniais darbais „Saulėgrąža“. Parodą galima aplankyti pradinukų korpuso II a.

Mokytoja Geta Pečiulienė

Vasario 9–10 dienomis bibliotekoje vyko netradicinės pamokos, skirtos Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarams.

Panevėžys nuo 2019-ųjų įgyvendina Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis finansuojamą projektą „Kokybės krepšelis“. Šiame projekte dalyvauja per 250 šalies ugdymo įstaigų.

Gruodžio 20, 21, 22 dienomis 18.00 val. kviečiame į 1–8 klasių mokinių kalėdinį spektaklį-muzikinę pasaką „Miegančioji gražuolė“.

Būsimųjų pirmokų tėvelių susirinkimas vyks griodžio 7 d. 17.30 val.

Lapkričio 24 d. 15.00–20.00 val. organizuojama mokinių „Tėvų diena“. Dalyvauja 2–8 klasių mokinių tėvai kartu su vaikais; 1–4 klasių mokinių tėvai, kurie registruosis pokalbiams su anglų kalbos, šokio, etikos, tikybos, muzikos dalykų mokytojais.