Aktualijos

Nacionalinės švietimo agentūros konferencijoje

Progimnazijos direktorė Zina Stripeikienė lapkričio 15 dieną dalyvavo Nacionalinės švietimo agentūros konferencijoje „Kaip 2x2? Matematikos rezultatų ir inovacijų ryšys“. Diskusijoje „Į ką investuoti dabar – į turinį ar į „geležį“?“ direktorė išreiškė poziciją, jog didžiausią dėmesį reikėtų skirti ne kompiuterinės įrangos ar skaitmeninio turinio plėtrai, o individualios pagalbos mokiniui teikimui. Direktorė kalbėjo apie individualias matematikos konsultacijas (IMK), kurios nuo šių metų kovo mėnesio mūsų progimnazijoje yra teikiamos mokiniams projekto „Kokybės krepšelis“ dėka, pabrėžė, kad svarbu individualus darbas su mokiniu, mokytojo ir mokinio kontaktas.

Konferencijos transliaciją galima stebėti NŠA YouTube paskyroje

https://www.youtube.com/watch?v=ri5DMutzwsI
Ankstesni įrašai


Spalio 17–21 dienomis progimnazijoje viešėjo ir įvairiose veiklose dalyvavo Erasmus+ projekto „Tarpdisciplininės veiklos tvariam gyvenimui“ partneriai.

Tarptautinės mokytojų dienos proga apdovanotos mokyklos vadovės.

Projekto Maxima LT „Mes – bendruomenė“ lėšomis bendruomenė įrengė kliūčių ruožą priešmokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikams.

Įkvepiančių, smagių, kūrybingų, saugių vasaros atostogų!

Mokyklos administracija

2021–2022 mokslo metai išsiskyrė tarptautinių projektų išvykų gausa.