„Erasmus+“ projektų dalyvių išvykos

Panevėžio „Šaltinio” progimnazijos net trys mokinių ir mokytojų komandos 2022 metų gegužės 8 dieną išvyko į „Erasmus+“ projektų „Math, music and art will keep you smart!”, „Cross-disciplinary activities for sustainable life“ ir „ EUROBORAVE“ dalyvių susitikimus Kroatijoje, Turkijoje bei Bulgarijoje. Projektinės veiklos užsienyje vyks visą šią savaitę. Išvyko mokytojos Lina Skyrienė, Rūta Vainauskaitė, Ligita Urbonienė, Reda Maknevičienė, Audronė Sruogienė ir 10 mokinių: Lukas Riauba, Tajus Grigas, Deimantė Storastaitė, Ugnė Tarbonaitė, Aistė Tamulionytė, Urtė Martuzevičiūtė, Viktoras Lukšta, Rytis Rudinskas, Titas Tamulionis ir Mantas Kunčius.

Balandžio 28 d. Mykolo Romerio universitete apdovanota Šaltiniečių bendruomenė, kuri tapo nacionalinio konkurso „Bendruomenė – Švyturys 2021 – kelias į sėkmę“ vienos iš penkių nominacijų „Glaudžiai su mokykla bendradarbiaujanti vietos bendruomenė“ nugalėtoja.

Kovas – sąmoningumo didinimo mėnuo BE PATYČIŲ

Šią Kovo 11-ąją pagerbti dvi šalis – Lietuvą ir Ukrainą – progimnazijos bendruomenę sukvietė socialinė-pilietinė akcija „Dainuoju Lietuvai ir Ukrainai!“ – juk daina lydėjo lietuvį nuo seno skausme ir džiaugsme.

Mieli „Šaltinio“ progimnazijos mokinių tėveliai, darbuotojai ir kiti švietimui neabejingi žmonės! Prašome geranoriškai Jūsų paremti „Šaltinio“ progimnaziją 1,2 procentų savo pajamų mokesčio, sumokėto 2021 metais.

Kovo 10 d. 13.00 val. progimnazijos kieme – socialinė-pilietinė palaikymo akcija karą išgyvenantiems žmonėms ir jų artimiesiems „Dainuoju Lietuvai ir Ukrainai!“.