Kompiuteriukų ralis

Panevėžio „Šaltinio“ progimnazijos informacinių technologijų mokytoja Audronė Sruogienė ir anglų kalbos mokytojas Andrius Rusakevičius atrinkti tapti kompiuteriukų paramos fondo organizuojamo „Kompiuteriukų ralio“ projekto dalyviais. Projekte dalyvauja 20 mokyklų iš visos Lietuvos. Mokyklai įteiktas kompiuteriukų klasės įrangos komplektas. Komplektą sudaro 16-kai darbo vietų skirti BBC Micro:bit kompiuteriukai ir jiems reikalingi elektronikos priedų rinkiniai.

Progimnazija prisijungė prie pilietinės iniciatyvos „Gyvasis tautos žiedas“, skirtos Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimui paminėti.

Vasario 16-osios proga įteikti padėkos raštai labai gerai besimokantiems mokiniams, o tėveliams perduoti padėkos laiškai.

Vasario 15 d. 12.00 val. aktų salėje vyks 1–8 klasių mokinių muzikinis pasirodymas „Dainuoju Lietuvą!“

Nuo sausio 23 d. mokyklos valgykloje mokiniai, mokytojai ir kiti mokyklos darbuotojai daržoves renkasi ir į lėkštes įsideda patys.

Iškritęs baltutėlis sniegas įkvėpė mokyklos mokinius ir mokytojas ketvirtadienį per kūno kultūros pamokas, klasės valandėles išeiti į lauką, pasportuoti, pasidžiaugti ir paminėti Pasaulinę sniego dieną, kuri bus švenčiama sekmadienį.