Padėkota mokiniams ir jų tėveliams

Vasario 16-osios proga mokyklos direktorė Zina Stripeikienė ir pavaduotoja ugdymui Dalia Vašėtienė įteikė mokiniams padėkos raštus už labai gerą mokymąsi, o jų tėveliams perdavė padėkos laiškus už vaiko kultūringą elgesį, puikų pamokų lankymą.

Vasario 15 d. 12.00 val. aktų salėje vyks 1–8 klasių mokinių muzikinis pasirodymas „Dainuoju Lietuvą!“

Nuo sausio 23 d. mokyklos valgykloje mokiniai, mokytojai ir kiti mokyklos darbuotojai daržoves renkasi ir į lėkštes įsideda patys.

Iškritęs baltutėlis sniegas įkvėpė mokyklos mokinius ir mokytojas ketvirtadienį per kūno kultūros pamokas, klasės valandėles išeiti į lauką, pasportuoti, pasidžiaugti ir paminėti Pasaulinę sniego dieną, kuri bus švenčiama sekmadienį.

Būsimųjų pirmokų ir penktokų priėmimas vyksta Švietimo ir jaunimo reikalų skyriuje (Topolių g. 12) nuo 2018 m. sausio 5 d. Galima registruotis ir el. paštu: priemimas.mokyklos@panevezys.lt

Linksmų šv. Kalėdų ir laimingų Naujųjų metų!