Pranešimai

Advento vakaronė

Tėvelius ir vaikus, jaunimą ir senelius š.m. gruodžio 11 d. 18 val. Šaltiniečių bendruomenė kviečia į jau tradiciniu tapusio susiėjimo „Rudens sambariai“ adventinę vakaronę „ ... ir duris uždarius eina laikas“.

Kviečiame visus kartu pavakaroti, adventines liaudies dainas padainuoti, drauge ratelius eiti, įvairius žaidimus pažaisti.

„Šaltinio“ progimnazijos salėje mus pasitiks ir su adventiniais papročiais supažindins Panevėžio miesto folklorinis ansamblis „Pulkelis“.

Būkime bendruomeniški, kūrybingai praleiskime vakarą ir su džiaugsminga viltimi laukime artėjančių Kalėdų.

Mieli Šaltiniečiai!

Dalyvaukime akcijoje „Knygų Kalėdos“! Dovanokime naujas knygas mokyklos bibliotekai!

Gruodžio 3 d. 14.00–19.00 val. kviečiame tėvelius ir globėjus į "Tėvų dieną".

Dėmesio!!!

Neterminuotas mokytojų streikas tęsiasi.

Palaikome mokytojus!

Lapkričio 26 dieną prasidėjo progimnazijos langų keitimo darbai.

Lapkričio 19 d. nuo 11.00 val. iki 12.30 val. aktų salėje vyks "Gamtukų" pasirodymas.