Pranešimai

Parama 2 %

Mieli tėveliai, seneliai, Šaltiniečių bendruomenės nariai,

jau ateina metas, kada galima skirti 2 procentų gyventojų pajamų mokesčio dalį Jūsų pasirinktai organizacijai. Praėjusiais metais Jūsų paaukotos lėšos bus panaudotos naujo apšvietimo aktų salės scenai įrengimui. Būtume dėkingi, jeigu savo 2 % skirtumėte mūsų ugdymo įstaigai. Tai galima padaryti ir popierinėje deklaracijoje (pavyzdžius klasių vadovai gali įteikti Jūsų vaikui) ir elektroninėje deklaracijoje (rekvizitus rasite mokyklos internetinėje svetainėje). Jeigu jau skyrėte 2 % mokyklai elektroniniu būdu, leiskite klasių vadovams apie tai žinoti. Ačiū už Jūsų paramą!

Progimnazijos direktorė Zina Stripeikienė

Kovo 29 dieną kviečiame į „Mamyčių turgelį“!

Vasario 15 d. 12 val. aktų salėje vyks klasių chorų fiesta „Dainuoju Lietuvą“, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui.

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo renginiai.

2018 m. sausio 12 d. 18.30 val. „Šaltinio“ progimnazijos kieme vyks minėjimas „Atmintis gyva, nes liudija“, skirtas Sausio 13-osios dienos įvykiams atminti.

Š. m. gruodžio 21 d. 18.00 val. kviečiame į 5–8 klasių muzikinę pasaką „Mylėti taip paprasta“.