Pranešimai

Kviečiame į 1–4 klasių muzikinę pasaką „Kalėdų stebuklas“!

Š. m. gruodžio mėn. 19 ir 20 d. 18.00 val. kviečiame į 1–4 klasių muzikinę pasaką „Kalėdų stebuklas“.

Gruodžio mėn. 19 d. vaidina

1b – Šalčio šalyje (šaltukai, snaigės, šaltis, pūga)

2a – Žaisliukų šalyje (lėlės, kareivėliai)

2c – Ugnies šalyje (kibirkštys, ugnis)

3c – Muzikos šalyje (natelės)

4a – Vandens šalyje (lašeliai, saulė)

Gruodžio mėn. 20 d. vaidina

1a – Šalčio šalyje (šaltukai, snaigės, šaltis, pūga)

2b – Žaisliukų šalyje (lėlės, kareivėliai)

3a – Muzikos šalyje (natelės)

3b – Ugnies šalyje (kibirkštys, ugnis)

4b – Vandens šalyje (lašeliai, saulė)

Scenarijaus autorės – Daiva Ragažinskienė, Sigita Bekerienė, Meilutė Greičiuvienė

Muzikinės pasakos choreografė – Asta Saikauskienė

Muzikos mokytojos – Lina Skyrienė, Virginija Skupienė

Tėvelius ir vaikus, jaunimą ir senelius š. m. lapkričio 30 d. 18.00 val. Šaltiniečių bendruomenė jau antrą kartą maloniai kviečia į susiėjimą „Rudens sambariai“.

Lapkričio mėnesį Panevėžio miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras bei VipSport ir Pilates klubas kviečia progimnazijos ir Šaltiniečių bendruomenės narius sportuoti.

Rugsėjo 26 d. 13.00 val. vyko kūno kultūros mokytojos Daivos Dambrauskienės pamokos 7a klasei filmavimas ir tiesioginė transliacija per DELFI TV.

Gabių mokinių ugdymo centras būsimus narius kviečia į ATRADIMŲ AKADEMIJOS atidarymą.

Atradimų akademijos narių laukiame rugsėjo 27 d., trečiadienį, 15.00 val. 5 kabinete.

Spalio 12 d. progimnazijos mokiniai rinks Mokinių prezidentą ir Mokinių tarybą.