Pranešimai

5. Technologijos

6. Kūno kultūra

7. Klasės valandėlė

Taip! Jau pirmąją dieną bus net septynios pamokos! Tinkamai pasiruoškite!

Mokiniai privalo būti gražiai įdegę, linksmi ir pasiilgę mokslų.

Mokytojai turi atsinešti šviežiausias mokslo naujienas ir didelį norą pasidalinti jomis su mokyklos bendruomene.

Tėvelių prašome nepamiršti atvežti į mokyklą savo vaikų ir patiems pusdienį praleisti mokykloje. Juk dideliame būryje ir mokytis, ir augti, ir gyventi žymiai smagiau!

Iki susitikimo rugsėjo 1-ąją dieną 10.00 val. ,,Šaltinio“ progimnazijos kieme.

P. S. pirmokų ir aštuntokų mokyklos kieme laukiame 9.50

Naujai pasiūtas mokyklines uniformas atsiimti bus galima rugpjūčio 22 d. 16.00–17.30 val.

Baigiame mokslo metus. Pasitinkame vasarą!

Visus Šaltiniečių bendruomenės narius, kaimynus ir svečius kviečiame dalyvauti Pavasario sporto šventėje!

2017 m. balandžio 27 d. progimnazijoje vyks respublikinė mokinių konferencija „Žingsnis po žingsnio karjeros link“.

Gerb. Šaltiniečių bendruomenės nariai!

Kviečiame Jus į visuotinį bendruomenės narių susirinkimą, kuris vyks kovo 31 d. 18 val. „Šaltinio“ progimnazijos aktų salėje.