Pranešimai

Padėka iškepusiems meduolius

Noriu padėkoti 1a kl. mokinių tėveliams Sandrai Pabrėžienei, Dovilei Šteinienei, Mariui Žakevičiui, Ingai Kirkilienei, Tomai Lazauskienei, Laimai Kiselienei, 1b kl. – Maria Mihalyko Kinduriui, 1c kl. – Jūratei Versinskaitei, 2b, 5b kl. – Staselei Norgėlaitei Charisovienei, 2a kl. – Sandrai Auglienei, 3b kl. – Inai Šmakotinai, 5a kl. – Irinai Šimaitienei, 5b kl. – Loretai Vanagienei, mokytojai Getai Pečiulienei, prikepusiems gražių ir gardžių meduolių mūsų socialiniams partneriams. Jūsų kvepiančios dovanos labai pradžiugino mūsų draugus.
Ačiū už bendradarbiavimą! Gražių švenčių!

Zina Stripeikienė Įrašo autorius:
Zina Stripeikienė
Direktorė

Gruodžio 21 d. 18.00 val. kviečiame į 1–4 klasių mokinių muzikinę pasaką „Mikė Pūkuotukas laukia Kalėdų“.

Gruodžio 22 d. 18.00 val. kviečiame į 5–8 klasių mokinių muzikinę pasaką „Sniego karalienė“.

MIELI MOKYTOJAI, TĖVELIAI, MOKINIAI, DRAUGAI, nuoširdžiai dėkojame už susitelkimą ir įdėtas jėgas renkant balsus „Gerų darbų“ projekte.

Lapkričio 23 dieną progimnazijoje vyks Panevėžio miesto ir rajono pradinių klasių mokinių konferencija „Sveikatos ABC“.