Aktualijos

Lietuvos Šaltinio vardo mokyklų bendradarbiavimui – 10 metų

Prieš dešimt metų, kovo 5 d., bendradarbiavimo sutartį pasirašė penkios Lietuvos mokyklos, turinčios Šaltinio/ių vardą. Bėgant metams mūsų draugystė tik stiprėja. Vakar penkių Lietuvos Šaltinių – Raseinių Šaltinio, Marijampolės „Šaltinio“, Panevėžio „Šaltinio“, Tauragės „Šaltinio“ ir Alytaus Šaltinių progimnazijų direktorės susitiko kaip ir prieš dešimt metų Raseiniuose ir paskelbė šaltiniečių jubiliejinių PASIMATYMŲ startą! Šalia savo tradicinių renginių, turėsime daugybę susitikimų tobulėti, bendrauti, džiaugtis vieni kitais! Ačiū Raseinių rajono savivaldybės vadovams už priėmimą  bei Raseinių Šaltinio progimnazijos direktorei Vaivai Zubrickienei už nepamirštamą pirmąjį pasimatymą! 

Direktorė Zina Stripeikienė
Ankstesni įrašai


Mieli progimnazijos mokinių tėveliai, darbuotojai ir kiti švietimui neabejingi žmonės! Prašome Jūsų geranoriškai paremti progimnaziją 1,2 % savo pajamų mokesčio, sumokėto 2023 metais.

DĖMESIO! Nuo 2024 m. kovo 1 d. prasideda mokinių priėmimas į miesto mokyklų 1-ąsias ir 5-ąsias klases.

Progimnazijos mokytojų komanda vasario 18–23 dienomis  dalyvavo Erasmus+ projekto mokymuose Dalamane, Turkijoje.

Rugsėjo 21–26 dienomis progimnazijoje vyko STEAM projektų dienos.

Startavo informacinė-edukacinė platforma „Mobilizacijos mokykla“! www.MobilizacijosMokykla.lt