Idėjų laboratorija

Panevėžio „Šaltinio“ progimnazijos bendruomenė kviečia akis paganyti ir pasidžiaugti 1–8 klasių mokinių kūrybiniais darbais leidinyje  „Idėjų laboratorija“.

Knyga skirta stiprinti mokinių kūrybiškumą, dalintis gerąja patirtimi, išmokti tyrinėti, generuoti naujas idėjas, kurti, vertinti sau ir kitiems reikšmingas kūrybines idėjas, spręsti iškilusias problemas ir priimti tinkamiausius sprendimus. Akivaizdu, jog kūrybiška asmenybė visuomet atvira pokyčiams, nebijo neapibrėžtumo, aktyviai dalyvauja įgyvendinant naujas mintis bei įtraukia kitus. Dėkojame mokytojams, padedantiems atskleisti vaikų talentus, kūrybiškumą, siekį tobulėti ir ieškoti naujų savirealizacijos sričių!

Rūta Vainauskaitė Įrašo autorius:
Rūta Vainauskaitė
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Panevėžio miesto savivaldybei pritarus, progimnazija ruošiasi atnaujinti kontaktinį ugdymą pradinėse klasėse.

Balandžio 7 d. progimnazijos mokytojai dalyvavo „Vyturio“ progimnazijos organizuotame respublikiniame forume.

Mieli progimnazijos mokinių tėveliai, darbuotojai ir kiti švietimui neabejingi žmonės! Prašome geranoriškai Jūsų paremti „Šaltinio“ progimnaziją 1,2 procentų savo pajamų mokesčio, sumokėto 2020 metais.

Kol mokiniai mokosi namuose, mokykloje atliekami erdvių atnaujinimo dabai.

Minint 31-ąsias Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo – 1990 metų kovo 11-osios – metines, Panevėžio „Šaltinio“ progimnazija dalyvauja pilietinėje iniciatyvoje „GYVASIS TAUTOS ŽIEDAS“.